Арештовано майно компанії херсонського зрадника Сальдо - фото

Гауляйтер окупованої Херсонської області фінансував рашистів
Арештовано майно компанії херсонського зрадника Сальдо - фото
Арешт майна Сальдо Фото: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine
5 Вересня 2022, 17:29
читать на русском

Служба безпеки України арештувала активи компанії, яка належала сім'ї херсонському державному зраднику Володимиру Сальдо.

За даними СБУ, завдяки прибутку від цієї компанії Сальдо фінансував російську війну в Україні.

У Житомирській області за матеріалами СБУ накладено арешт на активи підприємства, кінцевим бенефіціаром якого є родина екснардепа-зрадника, а нині – гауляйтера тимчасово окупованої Херсонщини Володимира Сальдо. Діяльність бізнес-структури пов’язана із видобутком та обробкою граніту. Прибуток від її діяльності Сальдо спрямовував на фінансування дій, спрямованих на зміну меж території України, а також на ведення війни проти нашої держави, - кажуть в СБУ.

Наразі арешт накладено на рахунки підприємства та п’ять одиниць спеціальної техніки для видобутку корисних копалин вартістю понад 6 млн грн.

Вирішується питання щодо передачі арештованих активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Раніше правоохоронці арештували майно екснардепа Ковальова з Херсонської області, який під час війни почав співпрацювати з російськими бойовиками.

1