Березень буде теплішим за норму: в Укргідрометцентрі уточнили прогноз погоди на місяць

Кількість опадів коливатиметься у межах норми
Березень буде теплішим за норму: в Укргідрометцентрі уточнили прогноз погоди на місяць
Весна, березень (Фото: picabu)
1 Березня 2023, 18:41
читать на русском

У березні 2023 року середня місячна температура в Україні прогнозується в межах від 2 до 7 градусів тепла. Це на 2 градуси вище за норму.

Про це йдеться у прогнозі, розміщеному на сайті Укргідрометцентру.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 27-44 мм, на Закарпатті, в Карпатах та Кримських горах 49-98 мм, що в межах норми, лише у східних областях дещо менше за норму.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що середня місячна температура повітря складає 0-6 градусів тепла, на високогір'ї Карпат 3 градусів морозу.

Абсолютний мінімум температури становить 20-37 градусів морозу, на Закарпатті та у південній частині 10-27 градусів морозу; абсолютний максимум - 19-29 градусів тепла, в Карпатах 14-15 градусів тепла.

Середня місячна кількість опадів складає 26-51 мм, на Закарпатті та в гірських районах місцями 56-106 мм, на високогір'ї Карпат до 135 мм.

Нагадаємо, перші весняні дні обіцяють бути теплими і майже без опадів. Найтепліше традиційно буде у південній половині країни. Кількість опадів виявиться в межах норми, періодично випадатиме дощ та сніг, спостерігатимуться тумани.

Читайте також