Більшість українців підтримують рішення про січневий локдаун

Рішення влади схвалюють 56% українців
Важливо
Більшість українців підтримують рішення про січневий локдаун
Карантин (Фото: Flicr)
17 Грудня 2020, 14:12
читать на русском

Більша частина українців вважають правильним рішення уряду про запровадження січневого локдауну з 8 по 24 січня 2021 року.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Зокрема, 76% респондентів добре обізнані про рішення Кабміну запровадити локдаун з 8 по 24 січня 2021 року, 20% - щось чули про це, 4% - не знають.

Рішення уряду про локдаун підтримують 56% опитаних, 41% - проти цього. 52% українців вважають, що поширення коронавірусу внаслідок локдауну зменшиться, а 45% - що локдаун буде неефективним.

Якщо аналізувати у розрізі карантинних обмежень, які схвалюють або не схвалюють українці, то думки респондентів розділилися.

Так заборону мітингів і демонстрацій під час дії жорсткого карантину підтримують 63%, 35% - не підтримують.

Понад 70% опитаних вважають доцільним закриття під час локдауну спортзалів, кінотеатрів, а також ресторанів і кафе (25% проти цього).

За закриття шкіл виступають 54% респондентів (43% проти), дитсадків – 48% (47% проти).

Читайте також

Найменше підтримують закриття продовольчих ринків (31% – за, 67% – проти), міжміського громадського транспорту (23% – за, 75% – проти) і громадського транспорту (18% – за, 80% – проти).

Нагадаємо, у МОЗ розповіли, чи можливий локдаун у лютому. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов (досьє Максима Степанова) зазначив, якщо уряд не оголосить локдаун у січні, "то нам доведеться гарантовано екстрено робити в лютому на тлі великого зростання захворюваності".

1