Близько 400 нових дорожніх знаків встановили в Києві

Нові знаки діятимуть упродовж осінньо-зимового періоду
Близько 400 нових дорожніх знаків встановили в Києві
Дорожній знак, занос Фото: kyivcity.gov.ua
3 Листопада 2021, 12:54
читать на русском

У Києві встановили близько 400 нових дорожніх знаків, які діятимуть упродовж осінньо-зимового періоду.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, на період з 1 листопада до 1 квітня на 55 вулицях міста КП "Центр організації дорожнього руху" встановило дорожні знаки 3.2 "Рух механічних транспортних засобів заборонено" з табличками 7.12 "Ожеледиця".

Дорожній знак Фото: kyivcity.gov.ua

Під час ожеледиці в зоні дії відповідного знаку рух транспортних засобів буде заборонений. Проте, згідно з Правилами дорожнього руху, це не стосується маршрутних автобусів, тролейбусів і таксі, що рухаються за встановленими маршрутами та мають визначені зупинки. Також ця заборона не розповсюджується на автомобілі водіїв з інвалідністю та осіб, що перевозять таких пасажирів, - пояснив Усов

Як додав заступник голови КМДА, водії з інвалідністю, а також громадяни, які проживають або працюють у цій зоні чи обслуговують розташовані там підприємства, можуть в'їжджати до зони дії знаку, але повинні виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті.

Крім того, ще на 74-х вулицях комунальники встановили попереджувальні дорожні знаки 1.13 "Слизька дорога".

Нагадаємо, з 1 листопада до 1 квітня максимально дозволена швидкість руху шляхами Києва – 50 км/год, окрім ділянок, де дозволена швидкість є нижчою.

Читайте також