Бомбосховище у маріупольському театрі витримало вибухи - Тарута

Окупанти напали на театр в Маріуполі, попри напис "Діти"
Важливо
Бомбосховище у маріупольському театрі витримало вибухи - Тарута
Маріупольський театр Фото: 2022 Maxar Technologies/Handout via REUTERS
17 Березня 2022, 11:15
читать на русском

16 березня 2022 року окупанти скинули бомбу на Донецький обласний драматичний театр в Маріуполі, де знайшли притулок близько тисячі мирних мешканців, переважно жінок і дітей.

Встановити точну кількість жертв не вдавалося, оскільки у Маріуполі постійно тривають обстріли, - розповіли в міськраді.

Сьогодні стало відомо, що перед тим, як завести дітей у бомбосховищі театру, поблизу будівлі зробили величезні написи "ДІТИ", які було видно навіть з повітря. Однак це не зупинило рашистів, і вони атакували людей з дітьми, які ховалися від бомбардування у підвалі театру.

Народний депутат Сергій Тарута повідомив телеканалу 24, що бомбосховища під Драматичним театром у Маріуполі витримало.  За його словами, зі сховища уже вийшли 130 людей.

Він наголосив, що поки конкретних даних щодо того, скільки людей перебувало у сховищі загалом та чи є серед них постраждалі або жертви – немає. Рятувальники продовжують розбирати завали.

Нагадаємо, російські військові завдають постійних обстрілів Маріуполю. Артилерійські обстріли та авіаудари летять по школах, житлових будинках та об'єктах критичної інфраструктури.

Читайте також

1