Бучанська трагедія може повторитися в інших містах України - розвідка

Військових рф, які чинили звірства в Бучі, повертають в Україну
Головне
Бучанська трагедія може повторитися в інших містах України - розвідка
Буча (Фото: Парламент.ua)
5 Квітня 2022, 12:48
читать на русском

Російські солдати, які чинили звірства в Бучі, знову повертаються в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

За даними ГУР, 64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України.

Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову. Станом на 4 квітня бригаду було виведено з України в Білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. До 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Бєлгорода. Після лише дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з "найгарячіших" точок (орієнтовно – харківський напрямок). Зазвичай, російські підрозділи що покидають зону бойових дій отримують набагато більше часу на відновлення та відпочинок, - йдеться у повідомленні.

Розвідники вважають, що подібний графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують "спеціальні завдання". Перше з них: залякування жителів населених пунктів України.

Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах. Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка "утилізація" непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах, - кажуть у ГУР.

Зазначається, що особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій в Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну. Втім, російське командування ігнорує ці настрої та погрожує трибуналом в разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду.

За даними розвідки, українські та міжнародні слідчі проводять документування численних воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених російською армією.

Нагадаємо, рашисти розстрілювали цивільних жителів у Бучі. Понад 280 тіл знайшли у братській могилі, усі були зі зв'язаними руками або слідами від куль у потилиці. Також тіла лежать просто на дорозі.

Раніше у розвідці оприлюднили імена російських окупантів, причетних до воєнних злочинів та "різанини в Бучі".

Читайте також

1