Чернишова і Кулебу, ймовірно, призначать міністрами наступного тижня - нардеп Железняк

Нардеп пише, що Україну нема кому представляти на рівні міністрів на Міжнародній конференції з питань відновлення України у Берліні
Головне
Чернишова і Кулебу, ймовірно, призначать міністрами наступного тижня - нардеп Железняк
Кабмін Фото: kmu.gov.ua
29 Травня 2024, 18:45
читать на русском

Наступного тижня, орієнтовно 4-5 червня, можуть відбутися кадрові призначення в Уряді.

Зокрема, як припускає нардеп Железняк у своєму телеграм-каналі, на посади міністрів інфраструктури і регіональної політики будуть призначені Олексій Чернишов (Нафтогаз) і Олексій Кулеба (заступник глави ОП).

Нові призначення нардеп аргументує необхідністю участі представників України на рівні міністрів у Міжнародній конференції з питань відновлення України у Берліні, яка запланована на 11 червня.

11 червня буде Міжнародна конференція з питань відновлення України у Берліні. Але майже всіх, хто відповідає за відбудову…звільнили. Тому все ж таки 04-05 червня треба буде хоча б двох міністрів призначити:  інфраструктури та регіональної політики. І визначити хто ж тепер головний по відбудові.

По кадрах поки фінального рішення немає. Начебто Негода вже не розглядається. Моя ставка на зараз - буде Олексій Чернишов (СЕО Нафтогаз) та Олексій Кулеба (заступник ОП).

Правда тут тоді два питання: Хто ж куди? Інфраструктура та регіони. Згідно нового закону вже Наглядова Рада Нафтогазу має обрати нового СЕО. Навіть якщо статут говорить про інше", - написав Железняк.

Читайте також

1