Центрвиборчком показав, як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах

Головне
Комісія роз’яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня з місцевих виборів
Головне
Центрвиборчком показав, як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах
Бюлетені Фото: УНІАН
12 Жовтня, 09:18 537
читать на русском

Центральна виборча комісія затвердила роз’яснення щодо порядку заповнення бюлетенів на місцевих виборах 25 жовтня.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК опублікував роз’яснення щодо порядку заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Зокрема, в ухваленому документі чітко прописано послідовність заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів (Як правильно заповнювати виборчий бюлетень можна переглянути за посиланням).

Комісія розʼяснила порядок проставлення у такому бюлетені позначки "плюс" (+) або "галочки" (✓), або іншої, що засвідчує волевиявлення виборця. А також – правильність написання порядкового номера кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав. Окрім того, у документі наведено приклади правильного та неправильного заповнення виборчого бюлетеня.

На свої сторінці у Facebook Центрвиборчком опублікував відповідну інструкцію.

https://www.facebook.com/UACEC/posts/1223617978020617

 

Як відомо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Раніше ЦВК рекомендувала приходити на виборчі дільниці з паспортом старого зразку або ІD-карту. Паспорти з програми "Дія" краще не використовувати.

Секретарка ЦВК Олена Гатаулліна зазначила:

Рекомендую всім виборцям йти на дільницю з паспортом у вигляді книжечки або ІD-карти. Оскільки пред'явити паспорт для отримання бюлетеня у програмі "Дія" можна буде тільки за умови наявності в ДВК технічних пристроїв, за допомогою яких можна перевірити такий паспорт.

За її словами, зараз у дільничних виборчих комісіях таких пристроїв немає.