Цього року необхідно зробити щеплення від грипу - Кличко

Мешканці столиці зможуть безкоштовно пройти попере дній огляд у лікаря і зробити щеплення
Головне
Цього року необхідно зробити щеплення від грипу - Кличко
Віталій Кличко (фото: УНІАН)
10 Жовтня 2020, 02:10
читать на русском
Україна розробила покроковий план дій, аби кияни могли зробити щеплення від грипу, яке є "необхідним як ніколи".

Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

Щоб не отримати велику кількість хворих на ГРВІ, місто розробило покроковий план дій. Насамперед, хочу звернутися до всіх киян - цього року як ніколи необхідно зробити щеплення від грипу, бо нескладно уявити, яку небезпеку можуть становити коронавірус та грип, "об’єднавши зусилля", - сказав Кличко.

Він додав, що у медзакладах столиці будуть організовані пункти вакцинації.

Мешканці столиці зможуть відвідати визначені заклади, безкоштовно пройти попередній огляд у лікаря і зробити щеплення, заплативши тільки за вакцину, - сказав мер міста.

Читайте також

За його словами, КП "Фармація" доручено забезпечити підпорядковані аптеки достатньою кількістю противірусних і лікувальних засобів неспецифічної профілактики грипу і ГРВІ, а також засобів індивідуального захисту.

Крім цього, Департаменту охорони здоров’я доручено організувати імунопрофілактику грипу в групах ризику, а також проведення безкоштовних профілактичних щеплень медикам, які надають первинну та екстрену медичну допомогу, та працівникам приймальних відділень закладів охорони здоров’я.

Кличко підкреслив, що торік в Україні зареєстрували 71 летальний випадок через ускладнення від грипу, і жоден померлий не був вакцинований.

Нагадаємо, що міністерство охорони здоров’я за бюджетні кошти закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення осіб, які належать до груп ризику.

1