ЦВК не зареєструвала Вірастюка народним депутатом

За відповідне рішення проголосували 12 членів засідання
Важливо
ЦВК не зареєструвала Вірастюка народним депутатом
Василь Вірастюк (Фото: Facebook)

Центральна виборча комісія  відмовила в реєстрації кандидата Василя Вірастюка народним депутатом по 87 округу (Івано-Франківська область).

Про це йшлось під час трансляції засідання ЦВК.

За відповідне рішення проголосували 12 членів засідання.

Встановити відсутність правових підстав для реєстрації Вірастюка Василя Ярославовича народним депутатом України згідно з поданою ним заявою, зареєстрованою у ЦВК 27 квітня 2021 року, - заявила  Вікторія Глущенко.

Контекст. 28 березня в одномандатних виборчих округах №50 (Донецька область) та №87 (Івано-Франківська область) відбулися проміжні вибори народних депутатів України. У Донецькій області переміг Андрій Аксьонов.

На довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області здобув перемогу кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк. Однак офіційні результати виборів не були оприлюднені аж до 22 квітня, оскільки їх оскаржували у судах через численні порушення при підрахунку голосів.

Увечері 1 травня Велика Палата Верховного Суду визнала протиправним і скасувала протокол Центральної виборчої комісії про встановлення результатів виборів на 87-му окрузі на Франківщині та визнання Василя Вірастюка переможцем.

Читайте також

1