День Києва адаптували до карантинних вимог: як святкуватиме столиця

Основні заходи відбудуться біля Арки дружби народів та на Співочому полі
День Києва адаптували до карантинних вимог: як святкуватиме столиця
Київ Фото: Morgan Victoria з Pexels

Святкування Дня Києва у 2021 році адаптували до карантинних вимог.

Як повідомляє КМДА на своїй сторінці у Фейсбуці, основними локаціями центральних святкових подій стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

Святкова програма розпочнеться 26 травня музичною екскурсією від Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького Андріївським узвозом.

29 травня на киян чекає урочисте відкриття 50-ого Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", який знову відбуватиметься в опен-ейр форматі протягом тижня. А глядачам продемонструють близько 200 кінокартин.

29-30 травня на Співочому полі відбудеться Kyiv fan fest.

30 травня на Хрещатику стартує традиційний спортивний благодійний проєкт "Пробіг під каштанами".

29-31 травня на центральних вулицях Києва плануються Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Кубок столиці", Відкритий міський турнір із кікбоксингу на естраді Хрещатого парку, а також вітрильна регата на Київському річковому вокзалі.

Департамент культури продовжить реалізацію проєкту "Митці столиці – киянам" за участю муніципальних творчих колективів, які гратимуть у ці дні у парках і скверах міста.

Муніципальні музеї Києва також підготували цікаву програму для відвідувачів.

Читайте також

Із 26 до 28 травня у Музеї історії міста Києва триватиме міжмузейний виставковий проєкт "Велика сімка", а 29-30 травня тут презентують нову тематичну екскурсію "Міфи і фейки про Київ". Із 29 травня до 6 червня в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" експонуватиметься виставка "Старий Київ у поштівках", а 28 травня в музеї відбудеться хоровий фестиваль-конкурс "Як тебе не любити, Києве мій", організований спільно з Київським будинком вчителя для столичних освітян.

Окрім того, Департамент освіти і науки підготував велику і різноманітну програму оффлайн та онлайн заходів для учнівської молоді міста. Так, школярі зможуть взяти участь у Відкритих змаганнях із техніки пішохідного туризму на дистанції "Крос-похід" у Голосіївському лісі. А з 25 до 30 травня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Міський фестиваль дитячої творчості "Як тебе не любити, Києве мій". В онлайн-форматі заплановані ХІХ Міжнародний фестиваль‑конкурс дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах", Кубок Київського міського голови з шахів "Кришталева тура", Міський конкурс краєзнавчих робіт "Марафон музеїв при закладах освіти міста Києва: найцікавіша історія експоната", Міський багатожанровий онлайн-фестиваль "Творча весна-2021" та творчий онлайн-проєкт "Києве мій".

У День міста у всіх десяти районах Києва також відбудуться цикли заходів у різних форматах. Близько 20 офлайн-подій, серед яких спортивні свята, районні фестивалі, концертні та розважальні програми в парках і будинках культури.

1