До Одеського порту зайшли чотири кораблі НАТО - фото

До складу корабельної групи входить флагман
До Одеського порту зайшли чотири кораблі НАТО - фото
Кораблі НАТО / Фото: Міністерство оборони України
В акваторію Одеського морського порту сьогодні зайшли чотири кораблі Другої постійної протимінної групи НАТО.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

До складу корабельної групи входять флагман - корабель забезпечення S. MEHMET PASA ВМС Турецької Республіки, а також протимінні кораблі AYVALIK ВМС Турецької Республіки, TAJO Королівських ВМС Іспанії, LUPU DINESCU МС Румунії, - йдеться у повідомленні.

Під час візиту планується проведення протокольної зустрічі представників групи з українським командуванням флоту, а також спільні з ВМС ЗС України тренування в акваторії Чорного моря.

Відвідування закордонних військових кораблів зацікавленими громадянами, у зв’язку з протиепідемічними заходами, не передбачено, - зазначається у повідомленні.

Читайте також

Кораблі НАТО / Фото: Міністерство оборони України

Друга постійна протимінна група НАТО – одна з морських груп швидкого реагування НАТО, яка складається з командного судна і не більше 7-8 мінних тральщиків. Мета групи — пошук, виявлення та знищення морських мін, а також супровід кораблів і суден через мінні загородження. Група безпосередньо підпорядкована Об'єднаному командуванню ОЗС НАТО (Неаполь).

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що найближчою метою України є отримання плану дій щодо членства (ПДЧ) у НАТО.

1