До відбудови Харкова після війни приєднається автор штаб-квартири Apple

Його роботам властиві масштабні відкриті простори, розмаїття скла та металу, багатофункціональність
До відбудови Харкова після війни приєднається автор штаб-квартири Apple
Apple Park — корпоративна штаб-квартира компанії Apple Inc у місті Купертіно, штат Каліфорнія / Фото:Foster+Partners
14 Квітня 2022, 05:04
читать на русском

Всесвітньо відомий британський архітектор, засновник бюро Foster+Partners Норман Роберт Фостер приєднається до відбудови міста Харків після війни.

Про це повідомили на сторінці Харківської міської ради на Facebook.

Британський архітектор і дизайнер, лауреат Імператорської та Прітцкерівської премій Норман Роберт Фостер дав згоду брати участь у відновленні Харкова після війни, - йдеться у повідомленні.

1967 року Норман Фостер заснував архітектурне бюро "Foster+Partners". Він тісно пов'язаний з розвитком архітектури у стилі "хай-тек" та раннім впровадженням енергоефективних будівельних технологій. Визнаний ключовою фігурою британської сучасної архітектури. Його роботам властиві масштабні відкриті простори, розмаїття скла та металу, багатофункціональність.

Серед іншого, у 1980-х роках він спроєктував будівлю банку HSBC у Гонконгу, на той момент найдорожчої будівлі з будь-коли збудованих, у 2004 році - найвищий міст у світі, Віадук Мійо на півдні Франції, починаючи з 2009 року до смерті Стіва Джобса працював над дизайном штаб-квартири Apple - "Apple Park" у Каліфорнії (США).

Віадук Мійо / Фото: Foster+Partners

Віадук Мійо / Фото: Foster+Partners

Нагадаємо, що Україну відновлюватимуть у три етапи, перший із вже розпочався - це оперативне відновлення зруйнованих об’єктів.

Читайте також

1