До зруйнованого Маріуполя прибув куратор "Л/ДНР", аби підготувати "парад" до 9 травня

Рашисти готують "урочисті заходи" у знищеному місті
До зруйнованого Маріуполя прибув куратор "Л/ДНР", аби підготувати "парад" до 9 травня
4 Травня 2022, 12:12
читать на русском

До зруйнованого Маріуполя прибув перший заступник глави адміністрації президента росії, відповідальний за питання внутрішньої політики рФ, Сергій Кирієнко. Його основне завдання - підготовка "урочистих заходів" 9 травня.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, зазначивши, що віднедавна саме він став новим кремлівським куратором питань щодо ОРДЛО.

Основне завдання путінського чиновника – підготовка "урочистих заходів" 9 травня. Відомо, що рашисти відмовляються від проведення "свята" в окупованому Донецьку, в тому числі імітації "військового параду". Наразі в ОРДЛО не проводиться підготовчих робіт з цих питань, - йдеться у повідомленні.

Тож Маріуполь, за планами рашистів, має стати центром "урочистостей". З цією метою в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів.

У ГУР наголосили, що триває широкомасштабна пропагандистська кампанія, під час якої росіянам показуватимуть сюжети про "радість" місцевих жителів від зустрічі з окупантами. Для підготовки відповідних матеріалів Маріуполь відвідував рашистський пропагандист Володимир Соловйов та очільник окупаційної адміністрації Донецька Денис Пушилін.

Нагадаємо, що першого заступника глави адміністрації президента росії Сергія Кирієнка призначили новим куратором "Л/ДНР" замість Дмитра Козака.

Читайте також