Дрібний сніг та слабкі морози: що підготувала українцям погода на вихідні

Погода сприятиме активному зимовому відпочинку
Дрібний сніг та слабкі морози: що підготувала українцям погода на вихідні
Зима, катання на лижах (Фото: pexels)
22 Січня 2022, 08:22
читать на русском

В Україні наступні два дні середня денна температура становитиме близько -3-4°, штормовий вітер стихне, а снігопади зміняться дрібним снігом.

Про це повідомляє сайт Sinoptik.ua.

22-23 січня в Києві, на півночі та в центрі очікуються слабкі морози до -3-5°, уночі — помірні морози до -9° (до -11° у Сумській та Чернігівській областях). У суботу періодично падатиме невеликий сніг. 23 січня опадів не передбачається — погода буде хмарною, а вітер слабкий.

На півдні, в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, 22-23 січня погода буде з мінливою хмарністю, але без опадів, температура повітря становитиме близько 0°. Тут очікують вітер до 10 м/с. Вночі прогнозують помірні морози до -6-8°. Лише у неділю на Херсонщині можливий невеликий сніг.

На заході країни 22 січня невеликий сніг та слабкі морози (до -1-3°), у неділю термометри покажуть -3-5°. Ночі помірно морозні — до -8°. У неділю у Рівненській, Волинській та Житомирській областях обійдеться без опадів, у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Тернопільській областях пройде невеликий сніг. У Карпатах через рясні снігопади у високогірних районах Закарпатської та Івано-Франківської областей оголошено третій рівень сніголавинної небезпеки.

У східних регіонах 22 січня буде без опадів, зі слабкими морозами вдень (до -3-5°) та помірними вночі (до -7-10°). У неділю погода буде сніговою — у Донецькій та Дніпропетровській областях опади очікуються до вечора, а в Луганській дрібний сніг падатиме цілий день.

Наступний тиждень розпочнеться зі слабких денних морозів по всій Україні, крім південних регіонів. У понеділок, 24 січня у середньому термометри покажуть -3-6°, на півдні — близько 0°. У західних областях погода на початку тижня без опадів, на решті території країни пройде сніг різної інтенсивності.

Тим часом синоптики спрогнозували, якою буде погода у лютому - температура повітря в лютому буде на 1-2 градуси вища, ніж останні десятиліття, а опадів очікується небагато.

Читайте також

1