Дружба та стратегічне партнерство України та США продовжать міцнішати незалежно від результатів виборів - посол

Сполучені Штати твердо налаштовані на зміцнення цих відносин
Дружба та стратегічне партнерство України та США продовжать міцнішати незалежно від результатів виборів - посол
Прапори України та США. Фото: Atlantic Council
16 Жовтня 2020, 09:05
читать на русском

Стратегічне партнерство між США та Україною, а також підтримка українського народу з боку Вашингтона лише зміцнюватимуться незалежно від того, хто переможе на американських виборах цього року.

Про це повідомив у четвер, 15 жовтня, посол України в США Володимир Єльченко під час вебінару, організованого Manor College, передає Укрінформ.

Я впевнений, що, незалежно від того, хто отримає перемогу на виборах цього року в США, наша дружба та стратегічне партнерство продовжать міцнішати, оскільки і Україна, і Сполучені Штати твердо налаштовані на зміцнення цих відносин, - підкреслив дипломат.

У цьому зв'язку він нагадав, що двопартійна підтримка українського народу в США зберігалася завжди з часів набуття Україною незалежності, і навіть раніше.

Немає значення, хто керував Білим домом, або яка партія – Республіканська чи Демократична – контролювала Палату представників або Сенат. Сьогодні, коли Україна переживає найбільші виклики у своїй новітній історії, підтримка США і двопартійний консенсус залишаються твердими,- наголосив Єльченко.

Посол також висловив вдячність американській стороні за "лідерську позицію щодо збереження трансатлантичної єдності та підвищення тиску на Росію за її агресивну і зловмисну поведінку". У цьому зв'язку він підкреслив важливість збереження міжнародних санкцій допоки Росія не вийде з Донбасу та Криму.

Кримська декларація, протистояння проєкту Nord Stream II, потужна санкційна політика, надання допомоги у сфері безпеки та оборони, у тому числі летальної зброї, допомога у трансформації наших Збройних сил є прикладами того, наскільки міцними є українсько-американські взаємини, - наголосив дипломат.

Читайте також

Нагадаємо, що кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден обіцяє домагатися припинення війни на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні, якщо виграє президентські вибори.

1