НБУ призначив нових голів двох банків

Погодження відбулося за результатами розгляду пакетів документів та співбесід
НБУ призначив нових голів двох банків
Нацбанк (фото: УНІАН)
16 Листопада, 16:05
читать на русском

Національний банк погодив кандидатури на посади голів правління двох банків: АБ "Укргазбанк" та АТ "ОТП Банк".

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зазначається, що 12 листопада 2020 року НБУ погодив кандидатуру Андрія Кравця на посаду голови правління Укргазбанку та кандидатуру Володимира Мудрого на посаду голови правління ОТП Банку.

Погодження відбулося за результатами розгляду пакетів документів та співбесід, проведених правлінням Національного банку.

2 листопада 2020 року наглядова рада Укргазбанку ухвалила рішення про обрання Кравця на посаду голови правління строком на п’ять років із дати його вступу на посаду після погодження Національним банком.

Повідомляється, що Кравець з квітня 2015 року обіймав посаду першого заступника голови правління Укргазбанку, а з липня 2020 року виконував обов’язки голови правління Укргазбанку.

У жовтні 2020 року наглядовою радою ОТП Банку було вирішено обрати Мудрого на посаду голови правління банку. Він понад вісім років обіймав посаду члена правління в ОТП Банку.

Зазначимо, що строк повноважень голови правління становить п’ять років. Голова правління вступає на посаду після надання письмової згоди на це Національним банком України.

Нагадаємо, що голова правління Ощадбанку Андрій Пишний 2 листопада 2020 року завершив свою каденцію на посаді, а з 3 листопада банк очолює Сергій Наумов.