Екснардепу від ОПЗЖ Рабіновичу оголосили підозру в державній зраді

Депутат розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію
Головне
Екснардепу від ОПЗЖ Рабіновичу оголосили підозру в державній зраді
Вадим Рабінович (Фото: Парламент.UA)

ДБР повідомило про підозру у державній зраді колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії "ОПЗЖ" Вадиму Рабіновичу.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

Вадим Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України. Його пропагандистська діяльність допомагала керівництву російської федерації досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала рф ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

Колишньому народному депутату України повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Повідомлення про підозру здійснено шляхом скерування відповідного запиту про міжнародну правову допомогу до Держави Ізраїль.

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією слідства, наразі він переховується за кордоном.

Нагадаємо, 3 листопада 2022 року Верховна Рада припинила депутатські повноваження нардепа від "ОПЗЖ" Вадима Рабиновича  у зв‘язку з припиненням громадянства України.

Читайте також