Рабіновича та Васильківського позбавили депутатських мандатів

Рада проголосувала за припинення повноважень народних обранців
Головне
Рабіновича та Васильківського позбавили депутатських мандатів
3 Листопада 2022, 16:29
читать на русском

Верховна Рада припинила депутатські повноваження нардепа від "ОПЗЖ" Вадима Рабиновича та Ігоря Васильковського із "Слуги народу".

Про це у Телеграм-каналі повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Ще 28 жовтня голова Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергій Кальченко зареєстрував у парламенті два проєкти постанов про дострокове припинення повноважень народних депутатів Вадима Рабіновича та Ігоря Васильковського у зв‘язку з припиненням громадянства України.

Як відомо, народного депутата Вадима Рабіновича було обрано в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".  Водночас Ігоря Васильковського обрано в одномандатному виборчому окрузі №139 (Одеська область) від політичної партії "Слуга народу".

Нагадаємо, у липні цього року ЗМІ опублікували скан нібито ще непідписаного Указу Президента про припинення громадянства Рабіновича, Васильковського та ще низки осіб, серед яких, зокрема олігарх Ігор Коломойський та голова Штабу оборони Дніпра, бізнесмен Геннадій Корбан. Офіційно ця інформація не підтверджувалась.

Читайте також