ЄС виділив кошти на підтримку школярів та студентів з України

Європейський союз забезпечуватиме потреби українських пацієнтів
Головне
ЄС виділив кошти на підтримку школярів та студентів з України
Валюта, євро Фото: pexels.com/uk-ua/@lukaszradziejewski/
1 Вересня 2022, 21:34
читать на русском

ЄС виділив десять мільйонів євро на підтримку школярів та студентів з України.

Про це повідомив віцепрезидент Європейської Комісії Маргарітіс Схінас під час брифінгу, що відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, передає Укрінформ. 

Наразі в країнах ЄС перебувають близько пів мільйона українських школярів і студентів. Водночас мільйони представників учнівства й студентства сьогодні розпочинають новий навчальний рік в Україні. Ми докладемо всіх можливих зусиль для того, щоб надати підтримку та допомогу цій категорії населення як в ЄС, так і в Україні. Ми визначили суму в розмірі 10 млн євро саме для допомоги системі освіти в Україні, - сказав Маргарітіс Схінас.

Він зазначив, що також ЄС "надаватиме абсолютно всю необхідну підтримку в медичній евакуації, а також забезпечуватиме потреби українських пацієнтів, які перебувають в країнах ЄС".

Нагадаємо, 15 серпня, Україна отримала 200 млн євро пільгового кредиту від Італії. Кошти направлять на забезпечення видатків на заробітну плату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Читайте також

1