Генштаб Білорусі пригрозив Польщі ракетними ударами

Причиною стали нібито можливі провокації від країн Заходу
Генштаб Білорусі пригрозив Польщі ракетними ударами
Скрін з відео
7 Липня 2022, 18:15
читать на русском

У генштабі Білорусі пригрозили Польщі ракетними ударами по "центрах ухвалення рішень" та інфраструктурі у відповідь на нібито можливі провокації країн Заходу.

Про це заявив заступник начальника генштабу збройних сил Білорусі генерал-майор Руслан Косигін, повідомляє "БЕЛТА".

За його словами, у разі реалізації Заходом якихось задумів, саме Польща стане першочерговою ціллю для удару.

Представник Генштабу поділився вигадками про те, що окремі польські політики хочуть ініціювати "повернення так званих споконвічно польських земель, які мають на увазі західні регіони України та Білорусі".

Крім цього, за його словами, начебто Вашингтон і Брюссель планують у найкоротші терміни угруповання військ "для їх можливого застосування на відповідних операційних напрямках, а також всебічного забезпечення їхніх дій. По суті, це є підготовкою до ведення воєнних дій на східному напрямі".

У разі початку конфлікту територія Польщі з її військовою інфраструктурою стає першочерговим об'єктом удару, а саме центри ухвалення рішень, елементи системи управління, пункти постійної дислокації національних збройних сил, арсенали та бази, а також критично важливі об'єкти їхньої економіки та транспортної інфраструктури.

Як вже неодноразово говорив глава держави, відповідь буде миттєвою, саме по них будуть завдані удари, якщо тільки вони спробують розмовляти з нашою державою з позиції сили, – пригрозив Косигін.

Нагадаємо, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вигадав фейк про начебто вбивства білоруських далекобійників в Україні. Виявилося, що ці люди загинули внаслідок російського авіаудару.

1