Google надасть доступ до технологій штучного інтелекту клієнтам сервісу хмарних обчислень

Google пропонує молодим компаніям, орієнтованим на штучний інтелект, 250 тис. доларів за безкоштовне користування своєю хмарою
Google надасть доступ до технологій штучного інтелекту клієнтам сервісу хмарних обчислень
Google Cloud
15 Березня 2023, 20:50
читать на русском

Google оголосила про низку нових функцій на основі штучного інтелекту (ШІ) для клієнтів свого хмарного сервісу, оскільки техногігант бореться за домінування в галузі ШІ з такими конкурентами, як корпорація Microsoft і стартап OpenAI.

Про це повідомляє Bloomberg.

Під час демонстрації компанія показала, як хмарні клієнти зможуть використовувати її інструменти штучного інтелекту для створення презентацій і навчальних документів з продажу, робити нотатки під час зустрічей і чернетки електронних листів для колег.

Також компанія надала розробникам доступ до деяких базових моделей ШІ, щоб вони могли створювати власні програми за допомогою технології Google.

Компанія Google також ж заявила, що залучила низку стартапів зі штучного інтелекту як клієнтів для свого хмарного сервісу, включаючи Midjourney, який пропонує систему генерації зображень, і AI21, який спеціалізується на технології, відомій як великі мовні моделі.

Google пропонує молодим компаніям, орієнтованим на штучний інтелект, 250 тис. доларів за безкоштовне користування своєю хмарою, яка забезпечує обчислювальну потужність і сховище, протягом першого року, що, за словами компанії, у 2,5 раза перевищує стандартні пропозиції.

Також компанія повідомила, що цього тижня відкрила нові хмарні інструменти для групи "довірених тестувальників" і ще не визначила ціну.

Під час пресконференції головний виконавчий директор Google Cloud Томас Куріан сказав, що Google також зробить програми доступними для споживачів, які користуються послугою передплати Google One, але не розкрив додаткові деталі.

Нагадаємо, незрозумілий почерк лікарів можна буде розшифровувати за допомогою програми Google Lens. Щоб прочитати "шифр" лікаря у рецепті, буде необхідно сфотографувати рецепт або завантажити його з галереї. Після обробки зображення програма розпізнає ліки, згадані в рецепті.

Читайте також

1