Ілон Маск хоче створити всередині Twitter власну платіжну систему

Компанія зароблятиме гроші на творцях контенту та глибше занурюватиметься у відео та бізнес-сегменти
Ілон Маск хоче створити всередині Twitter власну платіжну систему
Twitter
10 Листопада 2022, 19:40
читать на русском

Власник компанії Twitter Ілон Маск хоче створити всередині соцмережі власну платіжну систему, щоб згодом перетворити її на універсальний додаток.

Про це Маск сказав під час прямого ефіру в Spaces, аудіосистемі Twitter, пише  The New York Times,

За словами Маска, компанія зароблятиме гроші на творцях контенту та глибше занурюватиметься у відео та бізнес-сегменти, які опанував TikTok.

Підприємець оголосив, що Twitter використовуватиметься для обробки платежів разом із підключеними дебетовими картками та банківськими рахунками, що повторює PayPal. Свого часу цю компанію цифрових платежів допоміг заснувати Маск, пише видання.

Зазначається, що минулого тижня компанія подала реєстраційні документи для обробки платежів до мережі боротьби з фінансовими злочинами Мінфіну США.

У вересні минулого року компанія Twitter запустила функцію пожертв у застосунку, за допомогою якої люди можуть надсилати гроші авторам контенту. Її потрібно підключати до однієї з платіжних систем.

Крім того, Маск висловив сподівання перетворити Twitter на "додаток для всього" за зразком китайської соціальної медіаплатформи WeChat. Нею наразі користуються понад мільярд людей, щоб знаходити новини, викликати таксі та замовляти їжу.

Швидкість еволюції Twitter стане величезною зміною порівняно з тим, що було в минулому, – наголосив підприємець.

Нагадаємо, компанія Ілона Маска Twitter працює над платною функцією Paywalled Video, яка дозволить публікувати відео на сайті, а потім стягувати з користувачів плату за їх перегляд.

Читайте також

1