Інноваційні ліки проти коронавірусу прибули в Україну зі США

Загальна вартість вантажу сягає 20 млн доларів
Головне
Інноваційні ліки проти коронавірусу прибули в Україну зі США
Вантаж з США з інноваційними ліками проти ковіду Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa
5 Вересня 2021, 12:12
читать на русском

До України прибув вантаж з інноваційними ліками проти коронавірусу зі Сполучених Штатів Америки.

Як повідомляє посольство України в США, за сприяння відомства в Україну був доставлений гуманітарний вантаж зі США, який надано американською благодійною організацією Direct Relief. Останні домовленості щодо отримання даного гуманітарного вантажу були узгоджені під час візиту президента України до США.

Вантаж складається з інноваційних лікарських препаратів Bamlanivimab та Etesevimab, що використовуються проти COVID-19. Загальна вартість вантажу сягає 20 млн доларів США. Ліки рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму, - йдеться у повідомленні.

Вантаж у вигляді 60 тис. флаконів лікарських препаратів надалі буде проходити розмитнення та транспортування у 24 області України. Розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров‘я України.

Зазначається, що Direct Relief (Каліфорнія, США), з якою налагодило домовленості посольство, є громадською неприбутковою та неполітичною організацією, яка працює у 60 країнах світу.

Нагадаємо, раніше МОЗ України закупило 2784 флаконів препарату від коронавірусу Тоцилізумаб та завершує закупівлю 14 346 упаковок Ремдесевіру.

Читайте також

1