Кабмін звільнив заступника міністра, якого спіймали п'яним за кермом

Чиновника звільнили після того, як відео з Немілостівим потрапило у соцмережі
Важливо
Кабмін звільнив заступника міністра, якого спіймали п'яним за кермом
Немілостівий Віталій Фото: сторінка колишнього заступника міністра у Фейсбуці

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого за "неприпустиму поведінку".

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі по завершенню позачергового засідання уряду.

Поведінка, яку дозволив собі заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталій Немілостівий, є неприпустимою. Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно звільнили заступника міністра, - повідомив очільник уряду (досьє Дениса Шмигаля).

Читайте також

Шмигаль наголосив, що "посада в Кабінеті міністрів України — це не привілей, це перш за все відповідальність перед людьми та країною".

Нагадаємо, заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого у Києві зупинили патрульні за підозрою у керуванні автомобілем у нетверезому стані. Чиновник відмовився оформляти протокол, намагався покинути місце інциденту, зчинив бійку з патрульними.

На цю подію відреагував прем'єр-міністр України, який анонсував позачергове засідання уряду для звільнення Немілостівого.

Згодом поведінку свого заступника прокоментував віце-прем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. Міністр вважає, що Немілостівий "підірвав авторитет представника виконавчої влади"