Киян не пускатимуть до громадського транспорту без масок - Кличко

Влада столиці посилює контроль за дотриманням безпеки у транспорті
Киян не пускатимуть до громадського транспорту без масок - Кличко
Виталий Кличко (фото: Facebook)
5 Листопада, 07:07
читать на русском

Київ посилює контроль за дотриманням заходів безпеки в комунальному громадському транспорті. Зокрема, у метро. Про це столичний міський голова Віталій Кличко повідомив під час онлайн брифінгу.

Київ посилює контроль за дотриманням заходів безпеки в комунальному громадському транспорті. Зокрема, в метро. Якщо в наземному транспорті зараз більше дисципліни, і пасажири, в основному, дотримуються маскового режиму, то у метрополітені багато людей нехтують правилами безпеки. Тому ми, силами муніципальної охорони, посилюємо контроль. І без масок в метро пасажирів не впускатимуть, – наголосив Кличко (досьє).

Він пояснив, що такі заходи, перш за все, – задля безпеки самих пасажирів. Бо найбільше випадків інфікування, за висновками фахівців, відбувається саме в громадському транспорті.

І я прошу всіх не нехтувати правилами. І дотримуватися їх, - закликав мер мешканців столиці.

Нагадаємо, раніше Кличко розповів, чи вводитимуть у Києві жорсткий карантин.

Столична влада всіма силами намагається втримати ситуацію із захворюваністю на коронавірус, щоб не запроваджувати суворий карантин, - заявив мер Києва.

Він зазначив, що виходячи із того, як буде розвиватись ситуація, міська влада буде змушена виконувати рішення уряду, якщо той ухвалить рішення про суворі заходи.