Киян запрошують пройти курси першої домедичної допомоги (фото)

На сьогодні курси пройшли вже майже 1400 містян
Киян запрошують пройти курси першої домедичної допомоги (фото)
Фото: КМДА
13 Липня 2022, 05:05
читать на русском

У столиці тривають тренінги з навчання навичкам домедичної допомоги для цивільних громадян, які організував Департамент охорони здоров’я.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

На тренінгах навчитися надавати домедичну допомогу може кожен охочий. Актуальності вони не втрачають! Адже сьогодні, в умовах війни і постійних обстрілів, володіючи навичками здобутими на тренінгах, ви зможете без остраху надати першу допомогу людині, а можливо і врятувати життя. Звичайно, що знання можуть стати у нагоді і в мирний час, ситуації бувають різними. Тому закликаю: приходьте на тренінги! За короткий час ви зможете здобути важливі для життя знання, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, наразі у медичних коледжах розпочалася вступна кампанія і підготовка до навчального року, тому отримати такі знання нині можливо завдяки фахівцям КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".

Графік занять: понеділок – п’ятниця із 9:00.

Тривалість курсу: 6 годин.

Телефон для запису: 044-456-22-84 (запис із 09:00 – 14:00), або на сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/ntv.kiev

Нагадаємо, що в МОЗ назвали біологічний вік українців і попередили про нові хвороби, які можуть виникнути через війну РФ проти України.

Читайте також

1