Киянам надсилатимуть sms з повідомленнями про відключення світла

Щоб під'єднати послугу необхідно набрати *277#
Киянам надсилатимуть sms з повідомленнями про відключення світла
Електрична лампа (Фото: pexels)
9 Лютого 2023, 14:28
читать на русском

Жителі Києва зможуть дізнаватись про відключення електроенергії у своїй черзі за допомогою СМС-сповіщень на телефони.

Про це повідомляє у Фейсбуці гендиректор компанії-постачальника електроенергії "Yasno" Сергій Коваленко.

За його словами, "Yasno" уклало договір з компанією мобільного оператора "lifecell", і відтепер їх користувачі мають доступ до нової послуги.

"Ми з колегами з lifecell запустили сервіс SMS-нагадувань про час імовірних стабілізаційних відключень. Ви отримаєте повідомлення від lifecell десь за 15 хвилин до того, як світло має бути відключене за графіком. Також сповіщення надійде, якщо будуть задіяні екстрені відключення", - написав Коваленко.

Для того, щоб під'єднати послугу необхідно набрати *277#, потім активувати сервіс та вказати групу відключення.

Коваленко зауважив, що нововведення допоможе дізнаватись про відключення світла навіть у випадку відсутності доступу до інтернету.

"Поки що послуга працює лише для Києва і лише для лайфа, але не виключаю, що до нас долучаться партнери та інші міста, де працює YASNO", - розповів він.

Нагадаємо, починаючи з 8 лютого, в кожній з областей в один із днів протягом двох тижнів скасовуватимуть обмеження на електропостачання. Це необхідно для вимірювання споживання.

Нацбанк спрогнозував, що дефіцит електроенергії в Україні збережеться щонайменше до кінця 2024 року через російські обстріли.

Читайте також