Кличко пообіцяв не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для киян

Для покриття різниці у тарифах столиця виділила 2 мільярди гривень
Важливо
Кличко пообіцяв не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для киян
Субсидії, опалення (фото: Сумська міська рада)
13 Листопада 2021, 15:33
читать на русском

Київ виділив 2 мільярди гривень, аби покрити різницю вартості газу теплопідприємствам та не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі ток-шоу "Народ проти" на телеканалі "Україна 24", інформує КМДА.

Столиця виділила 2 мільярди гривень із бюджету міста, аби покрити різницю вартості газу теплопідприємствам, щоб цього опалювального сезону тарифи на тепло і гарячу воду для населення не підвищувалися. Але, в нас є інша критична ситуація. Ми знаємо, що з 12 великих теплогенеруючих підприємств країни на 10 – недостатні запаси енергоносіїв. І ця ситуація, у разі великих морозів, може призвести до віялових відключень, чого не було багато років, – наголосив Кличко (досьє Віталія Кличка).

Він також зазначив, що Україна сьогодні може збільшити видобуток власного газу і менше залежати від світової ціни на газ.

Наша країна може видобувати власний газ. Чому ми маємо залежати від європейських цін на газ, інших енергоносіїв? Які потягнуть за собою і здорожчання продуктів та іншого, тобто вдарять по кишенях українців. Тому, вважаю, повинен зібратися енергетичний штаб і ухвалити важливі рішення. Так, збільшення видобутку займе чимало зусиль та часу, але ми повинні і можемо це зробити, – зазначив Кличко.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Віталій Кличко запевняв, що мешканці Києва не отримають платіжок за тепло та гарячу воду із підвищеними тарифами.

Читайте також