Кожні вихідні у Києві проводять безплатні тематичні екскурсії

Екскурсії проводять за попередньою реєстрацією
Кожні вихідні у Києві проводять безплатні тематичні екскурсії
Екскурсія / Фото: kyivcity.gov.ua
20 Липня 2022, 05:03
читать на русском

Безкоштовні тематичні екскурсії Києвом тривають кожні вихідні для усіх охочих, але за попередньою реєстрацією.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що екскурсії організовані Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП "Київський міський туристично-інформаційний центр".

Цього тижня відбулися прогулянки містом за маршрутами "Київ незламний" та "Київ хрещатий".

Усього екскурсійних маршрутів п’ять. За анонсами можна слідкувати на сторінці Управління туризму та промоцій за посиланням: www.facebook.com/kyivtourism.

Екскурсії проводять у вихідні дні за попередньою реєстрацією.

  • "Київ незламний" – це про історію Києва, який вистояв під час Другої світової війни і сучасного повномасштабного вторгнення росії на територію України, а також про його людей, які допомогли йому це зробити. Під час прогулянки, зокрема, можна подивитися об’єкти, які постраждали під час сучасної війни.
  • "Київ історичний". Про історію стародавнього Києва, його пам’ятки, архітектуру, про історичний центр міста – Майдан Незалежності та Поділ як історичні "серця" міста. А також про боротьбу українського народу за його свободу та незалежність.
  • "Київ хрещатий". Про старовинне та сучасне місто, яке багате на культурну спадщину, історію та туристичні атракції. А також про історію людей, які його формували, створювали та будували із давніх-давен і до сьогодні.
  • "Київ гастрономічний". Про київські смаколики, які з’явилися саме в Києві та стали відомими не лише в усій Україні, але й у всьому світі, а саме: котлета по-київськи, Київський торт, київська перепічка та багато інших. Наприкінці прогулянки всіх охочих пригощають одним із фірмових традиційних напоїв.
  • "Київ туристичний". Про Київ як одне з найвідоміших туристичних міст України та Європи. Саме у столиці можна побачити найдревніші храми, збережені до наших часів, насолодитися численними зеленими зонами, якими насичене місто, а також дізнатися цікавинки про найвідоміших особистостей міста, які його прославили далеко за межі країни.

Для безпеки учасників на екскурсійних маршрутах передбачені укриття.

Читайте також

1