Крайній ступінь анорексії та шок: у якому стані перебувають звільнені захисники

Усім звільненим бійцям надають належну медичну допомогу
Крайній ступінь анорексії та шок: у якому стані перебувають звільнені захисники
Звільнені з полону азовці Фото: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/
24 Вересня 2022, 18:41
читать на русском

Звільнені з полону українські захисники перебувають у шокувальному стані – майже всі 215 осіб мають крайній ступінь анорексії. Були випадки, що родичі навіть не могли упізнати своїх рідних.

Про це розповіла голова патронатної служби "Азова" Олена Толкачова у коментарі "Українській правді".

Стан наших військових просто шокувальний. Є випадки, коли родичі не можуть впізнати своїх рідних. Наші хлопці знесилені, контужені, дуже багато прихованих переломів та загострень різного ступеня хронічних хвороб, - заявила вона.

Толкачова наголосила, що усім звільненим бійцям надають належну медичну допомогу, багато хто вже перебуває на лікуванні та відновленні. Крім цього, команда лікарів максимально злагоджено працює, щоб "не пропустити жодного синяка, жодної подряпини".

Частина захисників незабаром буде відправлена на лікування та відновлення за кордон.

Державні органи працюють над тим, щоб якомога скоріше відновити усі документи, банківські картки, на які ці люди зможуть отримати заробітну плату.

Голова патронатної служби "Азова" зазначила, що хлопці дякують ГУР, Генштабу, СБУ, ОП за звільнення.

Нагадаємо, що обмін 21 вересня є найбільшим з 24 лютого. Тепер на звільнених захисників та захисниць чекає процес реабілітації, адаптації, відновлення та лікування. Також Координаційний штат опублікував поіменний список усіх 215 звільнених полонених.

Читайте також

1