Кремль намагається викупити в республіках Центральної Азії боєприпаси - розвідка

Вони потрібні для радянських артилерійських систем
Кремль намагається викупити в республіках Центральної Азії боєприпаси - розвідка
Володимир Путін фото: РІА Новини
13 Вересня 2022, 15:51
читать на русском

Кремль намагається використати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. В першу чергу рф цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів та запчастин до військової техніки.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нещодавно федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва рф звернулась до міністерства оборони Республіки Таджикистан із запитом щодо передачі 220-мм реактивних снарядів до РСЗВ "Ураган".

Також росіян цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ "Піон" та двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2, які у великій кількості зберігаються на військових складах Таджикистану, - кажуть у розвідці.

Відставним військовим та співробітникам МВС Таджикистану надходять пропозиції підписати контракт з зс рф та взяти участь у війні проти України. Розгортається вербувальна кампанія в Киргизькій Республіці.

У чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти з зс рф або однією з приватних військових компаній. Аналогічні вербовочні повідомлення розповсюджуються по всій республіці в професійних чатах колишніх військових та співробітників МВС.

Нагадаємо, що російський президент владімір путін відреагував на провал своєї армії на східному фронті в Україні зміною командування західного угруповання зс рф.

Читайте також