Кулеба: Локдаун не забороняє літати за кордон

Недоречно встановлювати заборону на в'їзд
Кулеба: Локдаун не забороняє літати за кордон
Літак (фото: twitter)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не планує закривати аеропорти у разі введення локдауну в Україні. За його словами, це недоцільно.

Про це заявив він в інтерв'ю РБК-Україна.

Моя позиція як міністра закордонних справ - закривати кордони або обмежувати авіасполучення зараз недоцільно. І поки локдаун не загрожує відпочинку за кордоном, - сказав Кулеба.

Читайте також

Проте він(досьє Кулеби) зазначив, що остаточне рішення з карантинними заходами буде прийматися колегіально всім складом уряду і пояснив різницю між карантинними заходами, які вводилися навесні під час локдауну і тими, які можуть бути введені зараз.

Навесні вірусу в країні ще не було, і завдання було в тому, щоб перекрити канали його можливого попадання на територію України. Тоді мало сенс закриття аеропортів і заборона на в'їзд іноземцям. Зараз ситуація відрізняється. Вірус вже є всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в'їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію, - заявив міністр.

Нагадаємо, що Кіпр прийматиме українців на відпочинок від 1 березня 2021 року. Рада міністрів Республіки Кіпр ухвалила рішення щодо відновлення авіаперельотів в країні. Крім того, Кіпр запроваджує загальноєвропейську класифікацію країн за рівнем епідемічної небезпеки.

1