Лише 1% українців бачать позитивні наслідки у реформах

Вони не очікують побачити плоди реформ найближчим часом
Лише 1% українців бачать позитивні наслідки у реформах
Карантин, українці під час коронавірусу (фото: УНІАН)

Половина українців (52%) помітили наслідки реформ в країні, проте ставляться до них негативно. Лише 1% громадян відчувають позитивні наслідки реформ.

Про це свідчать дані опитування компанії Info Sapiens.

Частка тих, хто мав лише негативний досвід, становить 28,4%. Як позитивні, так і негативні результати відчули 23,6% респондентів.

Загалом, українці не очікують побачити плоди реформ найближчим часом. Чверті (27,3%) складно спрогнозувати свої очікування, тоді як приблизно кожен шостий громадянин (16,7%) очікує, що наслідки реформ будуть відчутні за два-три роки.

Першими ознаками незворотності реформ на думку громадян є збільшення достатку їх родин (55,6%), позитивні темпи зростання економіки (49%) та можливість отримувати якісні послуги від держави (37,2%), - йдеться у повідомленні.

Читайте також

Опитування громадського залучення проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!" (USAID/ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Польовий етап проводився компанією Info Sapiens у грудні 2020 - січні 2021 року серед 2040 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Похибка вибірки становить 2,2% (без врахування дизайн-ефекту).

Нагадаємо, якби вибори відбулися найближчим часом, то Зеленського підтримали б 24,7% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором.