Лисичанськ під постійними обстрілами: Гайдай показав наслідки російських атак (фото)

Пошкоджена така кількість будинків, що вже не встигають підраховувати
Лисичанськ під постійними обстрілами: Гайдай показав наслідки російських атак (фото)
Наслідки обстрілів Лисичанська Луганської області / Фото: t.me/luhanskaVTSA
30 Червня 2022, 09:43
читать на русском

Лисичанськ потерпає від нескінчених авіаударів: зруйновано відділ поліції, пошкоджено територію НПЗ. Росіяни кинули практично всі сили на захоплення міста.

Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

У місті важко знайти безпечне місце. Люди мріють хоча б про пів години тиші, але окупанти не спиняються, обстрілюючи зі всіх наявних видів озброєння. Вчора на Лисичанськ здійснено декілька авіанальотів. Руйнувань дуже багато.

Так, авіаударів завдано по території нафтопереробного заводу та у районі Вовчоярівки. Повністю знищено приміщення відділу поліції. У місто регулярно намагаються увірватися диверсанти. Зокрема, у районі Верхньокам’янки вчора одну ДРГ було знешкоджено, - зазначив він.

За його словами, внаслідок обстрілів також пошкоджена така кількість будинків, що вже не встигають підраховувати. У підвальному приміщенні одного із них після ліквідації пожежі знайшли тіло жінки без ознак життя.

Гайдай додав, що ворог не припиняє обстріл території уздовж річки Сіверський Донець.

Вогнем росіян уражені обидва береги – і з боку Сєвєродонецька, і з боку Лисичанська. Майже під постійним вогневим тиском район "Донсоди", - розповів голова ОВА.

Крім цього, росіяни не полишають намірів блокувати Лисичанськ та взяття під контроль ділянки автошляху Лисичанськ – Бахмут. 29 червня ним обстріляна цивільна інфраструктура Лисичанська та Верхньокам’янки. Зранку 30 червня росіяни ведуть наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії поблизу Лисичанського нафтопереробного заводу.

Нагадаємо, що російські військові змінили тактику для захоплення Сєвєродонецька, але зазнали значних втрат у боях за невеликі територіальні завоювання