Ляшка та його заступника обрали до складу керівних органів ВООЗ

Україну включили до складу Виконавчої ради ВООЗ та Європейського комітету ВООЗ
Важливо
Ляшка та його заступника обрали до складу керівних органів ВООЗ
ВООЗ (фото: з відкритих джерела)
15 Вересня 2022, 12:31
читать на русском

Голову МОЗ Віктора Ляшка та його першого заступника Олександра Комаріду обрали до складу керівних органів ВООЗ під час таємного голосування на 72-й сесії Європейського регіонального комітету.

Про це повідомили в МОЗ.

Віктора Ляшка обрано до складу Виконавчого комітету ВООЗ від субрегіональної групи "С" ЄРК ВООЗ на трирічний термін (з травня 2023 року до травня 2026 року) для подальшого обрання на 76-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я (травень 2023 року). Олександр Комаріда увійшов до складу Постійного комітету ЄРК ВООЗ від субрегіональної групи "С" ЄРК ВООЗ на трирічний термін (з вересня 2022 до вересня 2025 року), - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що на нових посадах Ляшко та Комаріда братимуть участь у рішеннях, пов’язаних із забезпеченням соціального благополуччя, сталого розвитку та гідного рівня надання медичних послуг у європейському регіоні.

Це велика честь для України – бути представленою у двох керівних органах ВООЗ, і ми дякуємо за високий рівень довіри, особливо у цей складний час. Звісно, попереду багато відповідальної та наполегливої праці. Сьогодні Україна повноправний кандидат на членство у Європейському Союзі і ми повністю поділяємо цінності та прагнення міжнародних гуманітарних організацій до сталого розвитку людства. Цинічні та загарбницькі дії країни-терориста РФ ще раз довели, що лише об'єднавшись можна зупинити світову гуманітарну кризу та смерті людей, - сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, в Ізраїлі проходить 72-а сесія Європейського регіонального комітету ВООЗ.

1