Маск анонсує нові зміни: у Twitter суттєво подорожчає підписка

Тарифи оновлять уже цього тижня
Маск анонсує нові зміни: у Twitter суттєво подорожчає підписка
Twitter
24 Січня 2023, 19:40
читать на русском

Глава Twitter Ілон Маск анонсував дорожчу підписку для користувачів соцмережі. Про конкретні цифри він не повідомив, але тариф покажуть уже цього тижня.

Про свої плани мільярдер розповів у Twitter.

Він також відповів на критику від користувача реклами. Ілон також вважає, що вона стала занадто великою і нав’язливою, через що вживатимуться заходи найближчим часом.

Спілкуючись із фанатами мільярдер підтвердив, що також планує створити фонд для блогерів, які залучають публіку оригінальним контентом на платформі.

Нагадаємо, що зараз підписка Twitter Blue коштує $8 на місяць. За ці гроші користувач отримує синю галочку верифікації на сторінці та використання соцмережі без реклами.

У майбутньому підписка Twitter Blue отримає й інші "фішки", зокрема, меншу кількість реклами, можливість публікувати довгі відео, а також пріоритетне ранжування постів в пошуку, відповідях і згадках.

Що стосується реклами, то Маск останнім часом запровадив багато змін. Серед них – у Twitter з’явилася політична реклама. Заборону на подібний контент внесли ще у 2019 році, але Ілон його скасував – все заради грошей, оскільки політичні кампанії у періоди виборів коштують сотні мільйонів доларів.

Нагадаємо, соцмережа Twitter, власником якої є американський мільярдер Ілон Маск, запустила лічильник переглядів твітів.

Twitter також працює над платною функцією Paywalled Video, яка дозволить публікувати відео на сайті, а потім стягувати з користувачів плату за їх перегляд.

Читайте також

1