Масове отруєння дітей сталося у Чернівецькій області

Серед потерпілих – 26 вихованців дитячого садка
Масове отруєння дітей сталося у Чернівецькій області
Фото: Поліція Чернівецької області
3 Червня 2021, 15:39
читать на русском

У Чернівецькій області сталося масове отруєння дітей у дитячому закладі дошкільної освіти.

Як повідомляє поліція Буковини, сьогодні, 3 червня, до Вижницького районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Іспас до сімейного лікаря звернулися троє дітей віком від 3 до 6 років зі скаргами на погіршення стану здоров’я, яке може свідчити про харчове отруєння. Усі вони є вихованцями місцевого закладу дошкільної освіти.

Під час перевірки вказаного закладу члени спеціальної комісії також з’ясували, що до сімейних лікарів з аналогічними симптомами загалом звернулися 28 осіб – 2 дорослих і 26 дітей. Медики їх оглянули та, зважаючи на легкий перебіг захворювання, відпустили додому. Наразі всі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів.

Співробітники Вижницького районного відділу поліції внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України та з’ясовують всі обставини, - кажуть правоохоронці.

Нагадаємо, 16 лютого у Новій Каховці на кухні в одній з квартир знайшли тіла чотирьох людей. Від чого померли люди - невідомо. А у квітні у Слов'янську (Донецька область) поліцейські виявили у квартирі непритомними цілу родину.

Читайте також