Мер Кременчука Малецький під час війни закупив для міської ради 15 ігрових ноутбуків майже по 100 тисяч гривень за штуку

Також мерія купила влітку миючий пилосос для автівок мерії, холодильник для укриття, причеп для перевезення генератора та мультимедійний проєктор
Мер Кременчука Малецький під час війни закупив для міської ради 15 ігрових ноутбуків майже по 100 тисяч гривень за штуку
16 Серпня 2023, 13:36
читать на русском

Мер Кременчука Віталій Малецький закупив 15 ігрових ноутбуків для своєї мерії за ціною 99 тисяч за один ноут. І це при тому, що в магазинах такий самий ноут коштує в середньому 55 000 грн. Підсумок: витрачено на ноути 1 486 000 грн.

Про це стало відомо з інформації на сайті Рrozorro.

Також міськвиконком виділив сам собі 99 тисяч гривень для придбання дизельного пального для "забезпечення функціонування транспортних засобів виконавчого комітету". Відповідне рішення ухвалене 10 серпня. Кошти на придбання дизельного пального виділили зі Стабілізаційного фонду Кременчуцької міської територіальної громади.

Раніше, 9-го червня на сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду 950 тисяч гривень на пальне для автівок мерії та 60 500 гривень на придбання силового кабелю для підключення дизельного генератора до електромереж адміністративного приміщення виконавчого комітету.

4 серпня депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду 11 300 гривень на придбання холодильника для зберігання харчових продуктів в укриття адміністративної будівлі міськвиконкому.

28 липня на сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду Кременчуцької міської територіальної громади 29 520 гривень на придбання мультимедійного проєктору для встановлення у залі нарад укриття виконавчого комітету.

21 липня депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду 110 075 гривень на закупівлю системи відеоконференцзв’язку.

14 липня депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду 148 475 гривень на придбання меблів в укриття адмінбудівлі та 35 700 гривень на купівлю миючого пилососа для прибирання салонів службових автівок мерії.

16-го червня депутати затвердили рішення виконавчого комітету про виділення зі Стабілізаційного фонду 945 тисяч гривень на ремонт, обслуговування та страхування автівок мерії та 75 тисяч гривень на придбання причепу для перевезення генератора виконкому.

Читайте також

1