Мільярдер Ілон Маск знайшов гроші на придбання Twitter - ЗМІ

Бізнесмен позбавився необхідності брати на себе боргові зобов'язання
Мільярдер Ілон Маск знайшов гроші на придбання Twitter - ЗМІ
Ілон Маск Фото: facebook.com/ElonMuskQuotes
26 Травня 2022, 21:08
читать на русском

Американський мільярдер та винахідник, генеральний директор компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск готується до завершення операції з придбання Twitter.

Як повідомляє Euronews, він (досьє Ілона Маска) збільшив частку свого особистого фінансування на 6 мільярдів та 250 мільйонів доларів для придбання соцмережі.

Спочатку підприємець планував вкласти понад 27 мільярдів свого капіталу, а решту взяти в кредит під заставу акцій Tesla для того, щоб викупити Twitter за 44 мільярди доларів.

Однак, із залученням додаткового фінансування Маск удвічі скоротив недостатню суму, а тепер і взагалі позбавився необхідності брати на себе боргові зобов'язання.

Раніше Маск зазначав, що Twitter для нього дороге придбання. Тому він вирішив продати частину своїх акцій обраній групі покупців заради фінансування угоди.

Нагадаємо, Ілон Маск уклав угоду про купівлю компанії Twitter Inc за $44 мільярди, що передає контроль над однією з найбільших платформ соціальних медіа найбагатшій людині світу. Рада директорів соціальної мережі мікроблогів Twitter вже погодилася на пропозицію американського мільярдера Ілона Маска щодо придбання компанії за 44 мільярди доларів. 

Ілон Маск заявляв, що планує зробити Twitter платним. Зокрема "незначну" плату хочуть стягувати з комерційних і державних користувачів.

На початку травня 2022 року Маск призупинив угоду щодо покупки Twitter, поки чекає на результати підрахунку кількості фейкових та спамерських акаунтів. Після його заяви, акції Twitter обвалилися на 20%.

17 травня мільярдер публічно відмовився надати докази того, що кількості фейкових та спамерських акаунтів не перевищує 5% від загальної кількості користувачів.

Читайте також

1