Мобільний трекер щодо актуальних втрат ворога з'явився в Україні

Відстежувати втрати ворога можна в лайв-режимі
Мобільний трекер щодо актуальних втрат ворога з'явився в Україні
Водій, телефон (фото: Pexels)
9 Травня 2022, 05:09
читать на русском

Софтверна компанія Alty та Генеральний штаб ЗСУ розробили мобільний трекер щодо втрат окупантів "Русский корабль иди нах@й" (РКИН).

Цей застосунок показує актуальну статистику по втратах особового складу та військової техніки рф в лайв-режимі, і містить набір зручних віджетів, - повідомили у Генштабі.

У застосунку є віджет, який можна розмістити на головному екрані смартфону для миттєвого перегляду інформації.

Усі дані у віджеті, ретельно збираються фахівцями Генерального Штабу Збройних Сил України з перевірених джерел.

Трекер про втрати окупантів Фото: https://apps.apple.com/

У додатку "РКИН: трекер втрат окупанта" можна обрати один з трьох варіантів віджетів за розміром, який буде розміщений на головному екрані смартфону: маленький – відображає дані про втрати особового складу; середній – тут є дані не лише про втрати особового складу, а й про втрати великої військової техніки; великий – охоплює всю інформацію про ворожі втрати, вказані на головному екрані застосунку.

У Генштабі зазначають, що застосунок є дуже простим у користуванні. Головний екран показує кількість втрат по окремих категоріях. Напівкільця у синього кольору демонструють співвідношення знешкодженої ЗСУ техніки ворога до кількості техніки противника, поблизу кордонів України, яка зафіксована станом на початок широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року і потенційно залишається на території України (напівкільця жовтого кольору).

Трекер про втрати окупантів Фото: Генштаб

Серед додаткових опцій в застосунку РКИН є мапа актуальних сповіщень про повітряну тривогу в Україні, а також можливість перерахувати кошти на підтримку ЗСУ.

Інформація у додатку спирається на розвідувальні дані Генерального Штабу ЗСУ про приблизну кількість ворожих особового складу і техніки на момент вторгнення 24 лютого 2022 року.

Завантажити додаток на iOS можна за посиланням.

Повідомляється, що версія для Android з'явиться незабаром.

Нагадаємо, СБУ запустила два нових чат-бота для ідентифікації зрадників і мародерів.

Читайте також

1