Морози та ранній сніг: прогнози народних синоптиків на листопад

Тепла погода збережеться в Україні до кінця жовтня
Морози та ранній сніг: прогнози народних синоптиків на листопад
Погода, осінь Фото: УНІАН
13 Жовтня 2022, 08:09
читать на русском

Погода до кінця жовтня буде переважно теплою, а вже на початку листопада слід чекати перших нічних "мінусів" та раннього снігу.

Про це пише видання Styler.

Так, за даними книги народного синоптика Леоніда Горбаня, бабине літо у жовтні триватиме до свята Покрову Богородиці, 14 жовтня. Потім поступово похолодає, почнуться дощі, кінець місяця холодний та з опадами. Листопад буде холодний, похмурий, з дощами, раннім снігом та морозами.

За прогнозом іншого синоптика Володимира Деркача, тепла осіння погода протримається до Покрови. Потім похолодає, особливо вночі. Можливі невеличкі опади.

В листопаді осінь поступово змінить статус із "ранньої" на "пізню". На початку день-два ще будуть теплими (як для листопада), а з середини першої декади прийде похолодання, йтимуть дощі, інколи навіть з мокрим снігом.

Така ж ситуація буде і на початку наступної десятиденки. Потім варто очікувати ще декілька погожих днів без опадів. А далі знову - зниження температури.

Остання декада налякає зимою - можливі навіть морози. Велика ймовірність опадів: снігу та мокрого снігу.

Синоптики Gismeteo прогнозують, що висока температура, +13+19 протримається майже до кінця жовтня.

Останні дні жовтня розпочнуть сезон похолодання, а в першій декаді листопада ймовірні нічні заморозки до -3 градусів. Першого снігу в листопаді, за попередніми прогнозами, поки що не видно. Денна температура коливатиметься від +2 до +10 градусів.

Нагадаємо, за прогнозом Укргідрометцентру, цього тижня в Україні буде суха погода. Температура повітря подекуди може піднятись до +21 градуса.

Читайте також