МОЗ хоче продовжити карантин в Україні до 31 грудня - Ляшко

В Україні неспокійна ситуація, яка загрожує здоров'ю людей
Головне
МОЗ хоче продовжити карантин в Україні до 31 грудня - Ляшко
Віктор Ляшко (фото: УНІАН)
13 Жовтня 2020, 08:14
читать на русском

Епідситуація в Україні неспокійна, спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, госпіталізації, і це є загрозливою ситуацією, яка спонукає переглядати протиепідемічні заходи.

Про це в ефірі "Громадського" повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко (досьє Віктора Ляшка).

Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити зі шкільною освітою, - пояснив Ляшко.

Читайте також

Також запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму, - додав головний санлікар.

Ляшко зазначив, що на засіданні уряду МОЗ запропонує продовжити карантин до 31 грудня 2020 року. Крім того, за словами головного санлікаря, буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 години.

Нагадаємо, тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендує встановити канікули у школах з 15 до 30 жовтня. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати в звичайному режимі.

1