На норковій фермі у Польщі виявили перших хворих на коронавірус тварин

Загалом експерти провели тестування у 91 норки
На норковій фермі у Польщі виявили перших хворих на коронавірус тварин
Норка Фото: скрін з відео
24 Листопада 2020, 20:49
читать на русском

У Польщі зафіксували перші випадки коронавірусної інфекції у тварин, зокрема у норок на норковій фермі.

Про це повідомили у Гданському медичному університеті.

На норковій фермі у Поморському воєводстві, що на півночі Польщі, у кількох тварин виявили коронавірус. Це є перші випадки коронавірусу серед норок у країні.

Науковці підтвердили інфікування SARS-CoV-2 у восьми тварин,- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загалом експерти провели тестування у 91 норки.

Дослідження провели науковці Інституту морської й тропічної медицини Гданського медичного університету, а також факультету біотехнології Гданського університету спільно з ветеринарами.

Читайте також

Нагадаємо, першою країною в Європі, на території якої у норок знайшли мутацію COVID-19, стала Данія.

Уряд Данії ухвалив рішення про знищення всіх норок на фермах для запобігання поширенню мутованого COVID-19. Прем'єр-міністр країни Метте Фредеріксен наголошувала, що новий коронавірус послаблює здатність до утворення антитіл, тому необхідні рішучі дії.

Пізніше Управління ветеринарії та харчових продуктів Данії повідомило, що всі норки, заражені новим коронавірусів, знищені.

Влада Данії вже визнала помилковим наказ про вбивство всіх норок в країні. Через цю ситуацію міністр сільського господарства Могенс Єнсен повідомив, що йде у відставку.

Згодом влада країни заявила, що завдяки знищенню всіх норок в семи муніципалітетах на півночі вдалося викорінити мутований коронавірус.

На норковій фермі у Франції виявили вогнище захворювання на коронавірус. За рішенням влади, для ліквідації вогнища і мінімізації ризиків утвердять рішучі заходи.

1