На Паралімпіаді в Токіо українські спортсмени здобули ще дві медалі

Важливо
Український спортсмен фото: Паралімпійський комітет
27 Серпня 2021, 10:28
читать на русском

На Паралімпійських іграх в Токіо українські спортсмени здобули "срібну" та "бронзову" медалі.

Зазначається, що медалі принесли Україні Юлія Павленко (стрибки в довжину) та Владислав Білий (метання спису).

Третій день Паралімпіади-2020 розпочався із бронзової нагороди у ранковій сесії в легкій атлетиці - тотально незряча Павленко Юлія в стрибку в довжину стала третьою. Білий Владислав виборов у метанні списа срібну нагороду, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 серпня у Токіо відкрилися Паралімпійські ігри-2020, які триватимуть до 5 вересня. Україну в Токіо на Паралімпіаді представлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту, зокрема в плаванні виступить 40 спортсменів, у легкій атлетиці - 32 українці.

25 серпня, першу медаль Паралімпіади для України здобула фехтувальниця Євгенія Бреус.

Перше срібло Паралімпіади здобув спортсмен Антон Коль у змаганнях з плавання на спині на дистанції 100 метрів. Друге срібло дісталося Артему Маньку у фехтуванні на візках (шабля, категорія А).

А 26 серпня українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула срібну медаль. Дівчина виборола друге місце у запливі на 200 метрів комплексним стилем.