"Нафтогаз" підвищив ціну на газ постачальникам тепла населенню

Ціна на газ для виробників теплової енергії зросла майже на 4%
"Нафтогаз" підвищив ціну на газ постачальникам тепла населенню
Опалення, тарифи (Фото: 5.ua)
27 Квітня 2021, 18:34
читать на русском

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила гуртову ціну на газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ в рамках спеціальних обов`язків (ПСО).

Про це йдеться на сайті НАК.

У квітні ціна газу становитиме 6 522,86 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортування), що на 3,9% вище, ніж у березні 2021 року (6 279,77 грн).

Як зазначили в пресслужбі НАК, компанія визначила ціну ПСО востаннє через заплановане відкриття ринку газу для виробників тепла.

З 1 травня 2021 року підприємства теплокомуненерго мають отримати змогу вільно обирати постачальника газу. З боку "Нафтогазу" постачати газ великим виробникам тепла буде ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг". Контракти укладатимуться на комерційних засадах. Малі та середні споживачі, у тому числі ОСББ, можуть закуповувати газ у ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", додали в пресслужбі.

Нагадаємо, в Україні можуть зрости тарифи на електроенергію при значному споживанні ресурсу від 1,68 до 2,5 грн за кВт год. На опалення ціни зростуть у середньому на 20%.

Читайте також