Нардепка Безугла знову вляпалася у скандал: запропонувала українським чоловікам за кордоном відмовитися від громадянства (відео)

Мар'яна Безугла вважає, що українці, які виїхали за кордон, мають здати паспорт України та відмовитися від громадянства
Нардепка Безугла знову вляпалася у скандал: запропонувала українським чоловікам за кордоном відмовитися від громадянства (відео)
Мар’яна Безугла Фото: https://www.facebook.com/m.bezuhla
3 Червня 2024, 19:49
читать на русском

Народна депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла зробила чергову скандальну заяву про українців, які мешкають за кордоном. Вона запропонувала військовозобов'язаним чоловікам відмовитися від громадянства. Зокрема, якщо ті не хочуть оновлювати дані та мобілізуватися.

Таку думку нардепка озвучила в ефірі проєкту "Новий відлік" на Першому каналі. Там обговорювали механізм мобілізації в Україні.

Одна із запрошених гостей, нардепка від "Голосу" Юлія Клименко, заявила, що якщо чоловік за кордоном не оновить свої дані та не приїде в Україну - його подають в розшук. І після цього відкривається кримінальна справа.

"Хай здає український паспорт та бере інший", - заявила на це Безугла.

Після цього в скандальної нардепки запитали, чи вона готова втратити 11 мільйонів людей. Які до того ж сплачують податки в Україні - українці за кордоном щорічно перераховують в Україну близько 18 млрд доларів.

"А вони наші? Вони всі зробили свій вибір", - відповіла Мар'яна Безугла.

Нагадаємо,  раніше нардепка Безугла у соцмережах постійно критикувала вже колишнього Головкома Валерія Залужного і раділа його звільненню.

У лютому голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк задовольнила заяву нардепки Мар'яни Безуглої на вихід з політсили. Пізніше Безугла написала, що вирішила залишитися у пропрезидентській фракції.

Читайте також

1