Безугла Мар’яна

Безугла Мар’яна

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Слуги народу"

Всі новини

Безугла Мар’яна - український лікар, політик, членкиня об'єднання "Гуманна країна".

Місце народження

Мар’яна Безугла народилася 17 травня 1988 року у Києві.

Освіта

 • Мар’яна Безугла завершила навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця на факультеті "Лікувальна справа", інтернатуру завершила за спеціальністю "Внутрішні хвороби".
 • Мар’яна завершила навчання в Українській військово-медичній академії за спеціальністю "Загальна практика - сімейна медицина".
 • Безугла завершила Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США "Охорона здоров'я та маргіналізовані популяції" та отримала спеціалізацію "Організація та управління охороною здоров'я".

Родина

Інформацію про сімейний стан Мар’яна тримає у секреті.

Кар’єра

 • Після завершення свого навчання Мар’яна Безугла працювала в поліклініці.
 • Мар’яна була на передовій російсько-української війни.

Мар'яна Безугла (фото:фейсбук)

 • Мар’яна Безугла працювала за медичним напрямком у Проєктному офісі реформ Міністерства оборони, вона керувала програмою "Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил". Програма створила Координаційний центр при Кабінеті Міністрів, у який увійшли медичні служби силових структур і представники Міністерства закордонних справ України. Робота велася в шести напрямках з метою створення єдиного медичного простору.
 • У 2019 році Безугла обіймала посаду старшої інспекторки з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.
 • На парламентських виборах 2019 року Мар’яна Безугла стала депутатом Верховної Ради України від партії "Слуга народу" за виборчим округом №217, Оболонський район міста Києва. Безугла набрала 38,4% або 29 тисяч 560 голосів виборців, випередивши цим кандидатку від "Європейської Солідарності", партії Петра Порошенка, - Людмилу Костенку, яка в політиці вже давно та була помічницею депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Вадима Столара.
 • Напередодні виборів агітатори дарували безкоштовні футболки та кепки в обмін на підписку на фб-спільноту Безуглої. Також, Мар’яна обіцяла вирішити питання щодо низької якості питної води на Оболоні.
 • Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
 • 12 грудня 2019 року Мар’яна увійшла у склад Міжфракційного об'єднання "Гуманна країна", яке зареєстрували депутатка від "Слуги народу" Юлія Овчинникова та голова "Голосу" Кіра Рудник задля боротьби за права та захист тварин від жорстокості.
 • У червні 2020 року Мар’яна Безугла поставила свій підпис під постановою про звільнення Арсена Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

Мар'яна Безугла (фото:фейсбук)

Скандали

На сторінці фейсбук Мар’яни Безуглової відбулася перепалка з Олексієм Шевчуком - адвокатом. Мар’яна не змогла відповісти на питання, які напряму пов’язані із її діяльністю: щодо власного бачення ідеї лібертаріанства "Слуги народу", про дату установчого з'їзду партії та про статут політсили. Безугла не відповіла на питання сказавши: "сторінка у соціальній мережі - мій особистий простір".

Дата публікації: 27.04.2021
Дата останньої зміни: 14.09.2021
1