Безугла Мар’яна

Безугла Мар’яна

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Слуги народу"

Безугла Мар’яна - український лікар, політик, членкиня об'єднання "Гуманна країна".

Місце народження

Мар’яна Безугла народилася 17 травня 1988 року у Києві.

Освіта

 • Мар’яна Безугла завершила навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця на факультеті "Лікувальна справа", інтернатуру завершила за спеціальністю "Внутрішні хвороби".
 • Мар’яна завершила навчання в Українській військово-медичній академії за спеціальністю "Загальна практика - сімейна медицина".
 • Безугла завершила Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США "Охорона здоров'я та маргіналізовані популяції" та отримала спеціалізацію "Організація та управління охороною здоров'я".

Родина

Інформацію про сімейний стан Мар’яна тримає у секреті.

Кар’єра

 • Після завершення свого навчання Мар’яна Безугла працювала в поліклініці.
 • Мар’яна була на передовій російсько-української війни.

Мар'яна Безугла (фото:фейсбук)

 • Мар’яна Безугла працювала за медичним напрямком у Проєктному офісі реформ Міністерства оборони, вона керувала програмою "Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил". Програма створила Координаційний центр при Кабінеті Міністрів, у який увійшли медичні служби силових структур і представники Міністерства закордонних справ України. Робота велася в шести напрямках з метою створення єдиного медичного простору.
 • У 2019 році Безугла обіймала посаду старшої інспекторки з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.
 • На парламентських виборах 2019 року Мар’яна Безугла стала депутатом Верховної Ради України від партії "Слуга народу" за виборчим округом №217, Оболонський район міста Києва. Безугла набрала 38,4% або 29 тисяч 560 голосів виборців, випередивши цим кандидатку від "Європейської Солідарності", партії Петра Порошенка, - Людмилу Костенку, яка в політиці вже давно та була помічницею депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Вадима Столара.
 • Напередодні виборів агітатори дарували безкоштовні футболки та кепки в обмін на підписку на фб-спільноту Безуглої. Також, Мар’яна обіцяла вирішити питання щодо низької якості питної води на Оболоні.
 • Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
 • 12 грудня 2019 року Мар’яна увійшла у склад Міжфракційного об'єднання "Гуманна країна", яке зареєстрували депутатка від "Слуги народу" Юлія Овчинникова та голова "Голосу" Кіра Рудник задля боротьби за права та захист тварин від жорстокості.
 • У червні 2020 року Мар’яна Безугла поставила свій підпис під постановою про звільнення Арсена Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

Мар'яна Безугла (фото:фейсбук)

Скандали

Мар’яну Безуглу критикують за відсутність досвіду у політиці. Також, про Марину досить мало інформації, наскільки нам відомо, вона ніде не працювала окрім медичної сфери. Безугла раптово з’явилась 25 червня 2019 року після презентації мажоритарників від партії "Слуга народу", у фейсбуці розпочалася кампанія, Мар’яна почала відвідувати районні заходи.

Ходять чутки, що команда Мар’яни Безуглої давала гроші за голоси, а також оплачувала агітаторів. На кандидатку скаржився 217 округ та було відкрито кримінальне виробництво. Сама Мар’яна запевняє, що вона не причасна до підкупів та перевела стрілку на свою опонентку Людмилу Костенко.

Також, її агітатори у шатрах стояли прямо на Оболонських зелених зонах, а на зауваження відповідають агресивно та відмовляють у переміщенні.

На сторінці фейсбук Мар’яни Безуглової відбулася перепалка з Олексієм Шевчуком - адвокатом. Мар’яна не змогла відповісти на питання, які напряму пов’язані із її діяльністю: щодо власного бачення ідеї лібертаріанства "Слуги народу", про дату установчого з'їзду партії та про статут політсили. Безугла не відповіла на питання сказавши: "сторінка у соціальній мережі - мій особистий простір".

Дата публікації: 27.04.2021
Дата останньої зміни: 28.04.2021
1