НБУ ліквідовує IBOX: як поповнити картки "Монобанку"

"Айбокс Банк" неналежним чином перевіряв клієнтів-надавачів послуг з організації та проведення змагань зі спортивного покеру
Важливо
НБУ ліквідовує IBOX: як поповнити картки "Монобанку"
8 Березня 2023, 09:35
читать на русском

Національний банк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ "Айбокс Банк" з 7 березня 2023 року.

Про це повідомила  пресслужба НБУ.

Як повідомляється, банк позбавили ліцензії через систематичне порушення вимог законодавства у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

Зазначається, що "Айбокс Банк" неналежним чином перевіряв клієнтів-надавачів послуг з організації та проведення змагань зі спортивного покеру, ризик ділових відносин з якими є високим.

Також банк неналежно розробляв та впроваджував внутрішні документи з фінмоніторингу з урахуванням вимог законодавства, результатів національної оцінки ризиків та оцінки ризиків, притаманних його діяльності.

Протягом останніх двох років до банку неодноразово застосувалися заходи впливу через порушення у сфері фінмоніторингу: накладав штрафи, зупиняв здійснення окремих видів здійснюваних операцій (двічі), відстороняв посадових осіб від посади, видавав письмове застереження (двічі).

В НБУ повідомили, що кожен вкладник банку отримає від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відшкодування в повному розмірі.

Monobank вже вирішив проблему з поповненням карток, що виникла вчора через зупинку роботи IBOX

Тепер поповнити картку готівкою можна:

  • в терміналах мережі EasyPay та City24;
  • у касах Універсал Банку, А-Банку, Укргазбанку.

Нагадаємо, Національний банк України проводить перевірки та готує заходи щодо дев'яти банків, які, можливо, застосовували схеми по ухиленню від сплати податків учасниками грального ринку.

1