Нові тарифи встановлено на паркування в центрі Києва

Нові тарифи діють на паркування на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць
Нові тарифи встановлено на паркування в центрі Києва
парковка Фото: КМДА

З 1 липня у Києві встановлюються нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць (розпорядження № 1459).

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Відтепер у першій зоні, яка охоплює центральну частину міста, вартість години паркування становитиме 35 грн/год, а в другій зоні, на прилеглих до центру територіях, 25 грн/год. У спальних районах міста вартість лишається без змін – 5 грн/год.

Тарифи на парковку Фото: КМДА

У КМДА кажуть, що у разі несплати за паркування на водіїв накладатимуть штрафи відповідно до чинного законодавства – у 20-кратному розмірі від вартості години паркування залежно від зони: 700 грн, 500 грн і 100 грн відповідно.

Оплата за паркування здійснюється безготівковим шляхом через додатки "Київ Цифровий", "Приват 24", Easy Pay або через інтернет-сайти ipay.ua або easypay.ua. Готівкою паркування можна оплатити виключно в терміналі Easy Pay.

У вихідні, святкові дні, а також у робочі дні з 22:00 до 8:00 паркування залишається безплатним.

За словами заступника голови КМДА Костянтина Усова, перші два тижні, починаючи від сьогодні, інспектори з паркування не штрафуватимуть водіїв за несплату за новими тарифами.

Заступник голови КМДА також наголосив, що всі майданчики будуть обладнані інформаційними табличками, на яких буде вказано чинний тариф у визначеному місці, а також QR-код для зручного переходу до механізму оплати.

Нагадаємо у червні в Києві діяли такі тарифи на паркування:

  • паркування в центральній частині міста - 10 грн/год,
  • паркування на прилеглих до центру територіях - 7 грн/год,
  • паркування в спальних районах - 5 грн/год.

Читайте також